ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN TEKNİK EL ÇİZİMİ ÖDEVİ YAPTIRMA

İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN TEKNİK EL ÇİZİM YAPTIRMA. İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN TEKNİK PROJE EL ÇİZİMİ YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN TEKNİK EL ÇİZİMİ YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN TEKNİK PROJE ÇİZİMİ YAPTIRMA. TEKNİK EL ÇİZİMİ ÖDEVİ YAPTIRMA. TEKNİK PROJE EL ÇİZİMİ YAPTIRMA.

Mimarlık ve iç mimarlık öğrencilerinin en büyük sorunlarında biride teknik el çizimi yapmaktır.Hem yetenek hemde zaman isteyen bir iştir.çoğu zaman yapılan teknik el çizim projeleri ve ödevleri zamanında yetşmez bizde burda devreye giriyoruz.

www.icmimarlikproje.com olarak iç mimarlık ve mimarlık öğrencilerinin değerli vaktini kaybetmeden kolay hızlı ve güvenilir bir şekilde uzman ekibimiz tarafından teknik el çizim proje ve ödevini yapmaktayız.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri bizimle sitemizden canlı destek hattımıza yazarak veya telefonla arayarak iletişime geçiyosunuz.Sonra uzman ekibimiz sizin fikirleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda size teknik el çizimi ve proje örnekleri gösterip sizin projenizi oluşturmaya başlıyolar sonra size uzman ekibimiz tarafından yapılan projenin ön taslağını gösterdikten sonra ve sizin de onayınızı aldıktan sonra teknik el çizim projenizi yapıp size teslim ediyoruz.

El Çizimi Öğrenci Ödevleri

Yaptırmak istediğiniz plan ve projelerin belirli kurallara çerçevesi içerisinde çizilmesine teknik çizim denir. Teknik çizim evrenseldir.

Standartlara uygun çizilmiş teknik çizimler dünyanın herhangi bir yerinde okunabilir.

Teknik çizimde çizgiler temeli oluşturur. Kalın , ince , kesikli çizgi teknik çizim çizerken kullanılan belli başlı çizgi türlerindendir. Teknik çizimler kurşun kalem, rapido yada bilgisayar ortamında yapılabilmektedir.

Teknik çizimler genel olarak geometrik bir yapıya sahiptir. Geometriden tanıdığımız , kare ,dikdörtgen, daire ,prizma, eğri  v.b. şekiller  teknik çizimde de karşımıza çıkar.