İç mimarlık öğrencilerinin autocad 2boyutlu çizim programını kullanarak mimari plan kesit görünüş ve mobilya çizimlerini istenilen ölçekte yapmaktayız.

İçmimarlık öğrencilerinin autocad ile yapılmış olan projelerini 3d max programına aktararak 3 boyutlu hale getirmekteyiz. Ve vray render alma programı ile yapılmış olan 3d çizimlerinin gerçekçi render ( görsel ) lerini yapmaktayız.

İç mimarlık öğrencilerinin autocad ile yapılmış olan projelerinin sketchup programına aktararak 3 boyutlu hale getirmekteyiz. sketchup programı ile 3 boyutlu yapılmış olan projelerin render (görsel)lerini almaktayız.

İç mimarlık öğrencilerinin 3d max yada sketchup ile yapılmış projelerini lumion programına atarak projelerinin render ( görsel )leştirme çalışması yapmaktayız. Ayrıca yapılmış olan 3 boyutlu çalışmaları video haline getirme işlemide sağlamaktayız.

İç mimarlık öğrencileri sitemizden 3d max arşivi ( mobilya dekoratif eşya hazır sahneler iç ve dış mekanlar ve malzeme ) satın alabilirler.

İç mimarlık öğrencileri sitemizden autocad arşivi ( tefriş mobilya salon mutfak yatak odası yemek odası tuvalet dekoratif obje ) satın alabilirler.

İç mimarlık öğrencileri sitemizden 1 tb harici hard disk ve 1tb büyüklüğünde arşiv satın alabilirler.