ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN PHOTOSHOP ÖDEVİ YAPTIRMA

İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN PHOTOSHOP ÖDEVİ YAPTIRMA. İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN PHOTOSHOP PROJESİ YAPTIRMA. İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN PHOTOSHOPTA PAFTA HAZIRLAMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN PHOTOSHOP ÖDEVİ YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN PHOTOSHOP PROJESİ YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN PHOTOSHOPTA PAFTA HAZIRLAMA. PHOTOSHOPT ÖDEVİ YAPTIRMA. PHOTOSHOP PROJESİ YAPTRMA. PHOTSHOPTA PAFTA YAPTIRMA.

Mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri proje ve ödevlerine görsel ekleme,pafta hazırlama ve yapılan ödev ve projedeki hataları düzeltmek için photoshop kullanmak zorundadırlar.Çoğu zaman yapmak istediklerini yapamazlar çünkü photoshop kafa karıştırıcı ve zor bir programdır.Bu yüzden mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri proje ve ödevlerini zamanında yetiştiremezler bizde burda devreye giriyoruz.Siz değerli vaktinizi kaybetmeden uzman ekibimizle photoshopla alakalı bütün isteklerinizi hayata geçirioruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz ?

İç mimarlık ve mimarlık öğrencileri öncelikle www.icmimarlikproje.com sitemizden canlı destek hattımıza yazarak veya telefonla arayarak bize photoshopla alakalı fikir ve isteklerini bizimle paylaşıyosunuz sonra size ön taslak hazırlanıp sizinle paylaşılıyor ardından sizinde onayınız alındıktan sonra bizden istediğimiz proje veya ödevinizi bitirip size teslim edioruz.işte bu kadar basit ve kolay artık iç mimarlık ve mimarlık öğrencileri photoshopla alakalı bütün isteklerini bu kadar kolay ve güvenilir bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Photoshop grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı " şekillendirebileceğiniz " bir resim editörüdür.

Dijital ortamdaki herhangi bir sabit görüntüyle ilgili renk ayarlarını yapabileceğiniz dünyanın en popüler programıdır. 

Elinizdeki fotografik metayla ilgili satürasyon, kontrast, ışık gibi görüntüdeki renklerin tüm özellikleri ile ilgilenebilmenizi sağlamaktadır. Bu üstün özellikleri sayesinde bu alanda bir standart olmuştur.

Basım yayın organları başta olmak üzere renk ve resimlerle uğraşan her alandaki kuruluş için Photoshop alanında tek ve değişilmez programlardan birisidir.

Mimari çizimlerde ise çoğunlukla plan ve kesit boyama, tefrişlerde(koltuk,yer döşemesi,mobilya vb.) doku, boyut, ışık ve gölge gibi ince ayarları yaparak çizime 3 boyutlu bir görünüm elde etmemize yardımcı olmaktadır.