ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN 3D ÇİZİM ÖDEVİ YAPTIRMA

İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN 3D ÇİZİM ÖDEVİ YAPTIRMA. İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN 3D PROJE ÇİZİM YAPTIRMA. İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN SKETCHUP ÇİZİMİ YAPTRMA. İÇ MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN 3D MAX ÇİZİMİ YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN 3D ÇİZİM ÖDEVİ YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN 3D PROJE ÇİZİM YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN SKETCHUP ÇİZİMİ YAPTIRMA. MİMARLIK ÖĞRENCİLERİ İÇİN 3D MAX ÇİZİMİ YAPTIRMA.

Günümüzde iç mimarlık ve mimarlık öğrencilerinin en çok zorlandığı konu 3d çizim yapmaktır.3d çizim programları 3d max ve skecthup gibi programlar zor ve öğrenmesi zaman alan programlardır.mimarlık ve iç mimarlık öğrencilerinin proje ve ödevleri genelde zamanında teslim edemezler.Bizde burda devreye giriyoruz siz değerli mimarlık ve iç mimarlık öğrencilerinin korkulu rüyası olan 3d çizim 3dmax ve sketchup çizimlerini sizin istekleriniz doğrultusunda yapmaktayız.

Peki bunu nasıl yapıyoruz ?

Mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri www.icmimarlikproje.com dan canlı destek hattımızdan yada telefonla arayarak bizlere ulaşıyosunuz sonra uzman ekibimiz sizin istek ve fikirleriniz doğrultusunda size 3d max veya sketchup çizim örnekleri sunuyo ve size ön taslak gönderiliyo sizde ön taslağı beğenip onay verildikten sonra proje düzenlenip bitirilip size teslim ediliyor.İşte bu kadar basit ve kolay

Sketchup iç mimarlık, mühendislik, film yapıcıları ve 3D modelleme gerektiren her alanda kullanılan 3 boyut programıdır. Diğer 3 boyut programlarından daha basit ve daha kullanışlıdır. Bu yüzden kısa zamanda büyük ilgi görmüştür. Şuanda piyasada 3 boyut programları arasında en çok kullanılan programlardan bir tanesi dir.